KURUMSAL WORDPRESS DANIŞMANLIK HİZMETİ!

KURUMSAL WORDPRESS DANIŞMANLIĞI!

WP Kurulum: WordPress kurulum hizmeti ile sizlerin kolayca blog sayfasına ve web sitesine sahip olmanız için basit, hızlı ve güvenli bir yol izlemektedir. WordPress açık kaynak kod tabanlı web site tasarımı, bakım, güvenlik ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

KURUMSAL WORDPRESS DESTEĞİ!

WordPress, 2001 yılından beri sürekli geliştirilen, dünyadaki web sitelerinin yüzde 22’sinde kullanılan açık kaynak kodlu içerik yönetim sistemidir.

  • WordPress Google dostudur. Sürekli güncellenip geliştirildiği için, en yüksek web standartlarında içerik oluşturmanıza imkan tanır.

  • WordPress kullanmak için web tasarımcı veya fazla bilgiye sahip olamadan web sitesindeki bilgileri microsoft word’de çalışır gibi kolayca değiştirebilir.

  • WordPress çok amaçlı bir sistemdir. Basit bir site kurabilir, işinizin durumuna göre sisteminize farklı fonksiyonlar ekleyebilirsiniz.

  • WordPress sitenizi heryerden yönetebilirsiniz. Bilgisayar, tablet veya akıllı telefondan yönetebilir, yeni içerikler ekleyip, düzenlemeler yapabilirsiniz.

  • Dünyanın en çok kullanılan içerik yönetim sistemi olduğu için, binlerce geliştirici tarafından devamlı test edilmekte ve güncellemeler ile sürekli güvenli bir halde tutulmaktadır.

HAYALİNİZDEKİ WEB SİTESİNE SAHİP OLMAK İÇİN GEÇ KALMAYIN HEMEN BAŞLAYIN!