Skip links

WordPress Sitesi Hızlandırma Hizmeti

WordPress Sitesi Hızlandırma Hizmeti
Siz işinize odaklanın, Web sitenizin bakımını bize bırakın! WP Kurulum web yönetimi ve altyapı çözümleri sunmaya adanmış çok disiplinli bir ekiptir. Sitenizi analiz ediyor, hedeflerinizi tanımak ve daha iyi ve daha sürdürülebilir bir dijital varlığa ulaşmak için bir yol geliştiriyoruz…

WordPress Güncellemeleri

En yeni WordPress güncellemeleri sitenizde çok dikkatli bir şekilde test edilmiş ve kurulmuştur. Her zaman en yeni, en güvenli yazılımı çalıştırdığınızdan ve uyumluluk sorunlarından kurtulmanızı sağlıyoruz.

7/24 Güvenlik İzleme

Gerçek zamanlı sunucu düzeyinde tarama ve kötü amaçlı yazılım tespiti sağlamak için Sucuri ile ortaklık kurduk. Nadiren bir müşteri saldırıya uğrarsa, hack’i aceleyle temizleriz.

Kötü Amaçlı Yazılım Taraması

Düzenli zararlı yazılım taramaları, ciddi bir sorun olmadan önce herhangi bir güvenlik sorununu tanımlamaya yardımcı olabilir.

Yedekleme

Sık ve güvenilir yedeklemelere sahip olmak çok önemlidir, herhangi bir sorun olduğunda yedekten tekrardan yükleme yapmaktayız.

Küçük Düzeltmeler

Bazen altyapı güncellemelerinde farklı özellikler gelebilmektedir. Sizlerin istedikleri değişiklik düzeltmelerini yapmaktayız.

Çalışma İzlemesi

Uptime izleme, sitenizin hala çevrimiçi olduğundan emin olmak için düzenli olarak (her 5 dakikada bir) kontrol ederek çevrimiçi kalmanızı sağlıyoruz.

Zaman kaybetmeyin, zamandan tasarruf edin!

Siz işinize odaklanın, biz WordPress sitenize odaklanalım!

Haydi Başlayalım!