2020’nin 13 En İyi Traveler WordPress Blog Temaları

2020’nin 13 En İyi Traveler WordPress Blog Temaları

2020’nin 13 En İyi Traveler WordPress Blog Temaları

Seyahat ve gezi blogunuz için en iyi WordPress temalarını mı arıyorsunuz? Seyahat etmeyi, gezmeyi ve macera yaşamayı seviyorsanız, bir seyahat blogu oluşturabilir, hikayelerinizi paylaşabilir, popüler olabilir ve yazınızdan para kazanabilirsiniz.

Benzer şekilde, bir seyahat işletme sahibiyseniz, bir seyahat sitesi oluşturmak işinizi büyütmek için bir zorunluluktur.

Bu makalede, 2020’de seyahat blogları ve web siteleri için en iyi WordPress temalarını paylaşacağız. Bu, uzmanlar tarafından seçilen ve seyahat web sitenizi başlatmak için herhangi bir tema belirleme konusunda kendinize güvenebileceğiniz bir seçimdir.

1. Divi – Travel Blog

Keşfedilebilir, kaşifler için mükemmel bir temadır ve seyahat blogları, seyahat rehberleri, yerel işletme dizinleri ve daha pek çok şey oluşturmak için çok uygundur. Yerleşik bir WordPress teması, dahili bir özel yazı tipi olan Listings’i kullanarak harita üzerinde listeler oluşturmanıza olanak sağlar . Tema, Google Haritalar API’sini kullanarak her bir listeyi dünya haritası üzerinde fiziksel bir konum atar.

Explorable ile ziyaretçilerinizin haritanızdaki her yeri derecelendirmelerini sağlayabilirsiniz. Yerel işletme girişleri ve seyahat acentası web siteleri için kullanışlıdır. Ayrıca, liste gönderisini oluştururken her konuma yazar derecelendirmeleri ekleyebilirsiniz. Ek olarak, göz atmayı kolaylaştırmak için filtrelenebilir listeleme arama seçeneği vardır.

Temada blog sayfası, galeri sayfası, arama sayfası, portföy sayfası vb. Gibi tonlarca sayfa şablonu vardır. Her şablon çeşitli stil ve işlevlerle gelir. Aynı zamanda sınırsız renkler, kısa kodlar ve benzersiz bir destek sunuyor.

2. Adventure Theme

Macera, crossfit spor salonu , gezginler, kaşifler ve maceralar için en uygun WordPress temasıdır . Bu tema içeriğinizi vurgulayan modern ve şık bir tasarıma sahiptir.

Adventure teması, Organic Customizer Widgets eklentisinin yardımıyla dinamik bir ana sayfa oluşturmak için kullanabileceğiniz bir ana sayfa şablonuyla birlikte gönderilir. Bu eklenti, aynı zamanda Adventure temasının arkasındaki kişi olan Organic Themes tarafından da geliştirildi.

3. Infinite

Themify Infinite, sonsuz kaydırma özelliğine sahip tam sayfa stilinde bir blog temasıdır. Blogunuzun çarpıcı görünmesini sağlayacak blog gönderilerine tam genişlikte görüntüler eklemenizi sağlar. Sonsuz kaydırma özelliği, kullanıcılar sayfayı aşağı kaydırdıkça içeriği sınırsız yüklediğinden blogunuzun cazibesini artırır.

Sonsuz kaydırmaya ek olarak, blogunuzu hem güçlü hem de güzel kılmak için yapışkan bir başlık, başlık reklam noktaları, kaydırılan pencere öğeleri, WooCommerce desteği vb. Tasarımı kişiselleştirmenize izin vermek için kullanıcı dostu bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucusuyla birlikte gelir. Böylece, ön yüzdeki canlı önizlemelerle her türlü düzeni oluşturabilirsiniz.

The Themify Infinite teması, bir blog oluşturmak için sonsuz olanaklar sunar. Bu temayı kullanarak kolayca tam özellikli ve muhteşem bir seyahat blogu oluşturabilirsiniz.

4. Daisy

Daisy, kişisel blogların yanı sıra seyahat blogları için uygun, güzel ve zarif bir WordPress blog temasıdır. Bu temayı kullanarak seyahat hikayelerinizi ve heyecan verici günlüklerinizi güzel fotoğraflarla paylaşabilirsiniz. Blogunuzun tüm cihazlarda ve ekranlarda harika görünmesini sağlayan tamamen duyarlı bir düzene sahiptir.

Daisy teması, benzersiz bir stille bir blog oluşturmanıza izin vermek için çeşitli blog düzenleri ve kenar çubuğu seçenekleri, birden fazla başlık stili, birden çok yayın biçimi vb. İle birlikte gelir. Ayrıca 600’den fazla Google fontunu, sosyal medya simgelerini, iletişim formu eklentilerini ve piyasadaki hemen hemen her WordPress eklentisini destekler.

Tema ayrıca, tema demo içeriğini WordPress sitenize 1 tıklama ile içe aktarmanıza olanak tanır. Bu, sıfırdan bir site oluşturmakta zorlanan yeni başlayanlar için kullanışlıdır.

5. Peak

Themify Peak, bloglar, portföyler, dergiler ve fotoğrafçılık siteleri için uygun bir duvarcılık tarzı WordPress temasıdır. Tema, mesajlarınızı herhangi bir ekran boyutuna veya cihaza iyi uyum sağlayan bir ızgara tasarımında gösterir. Temanın duvar ızgarasını otomatik olarak oluşturmasına izin vermek veya her kategori için özel bir döşeme boyutu belirlemek için otomatik döşemeler seçeneğini belirleyebilirsiniz.

Tema, isteğe bağlı bir mega menü, çeşitli gönderi düzenleri, kaydırılabilir pencere öğeleri, portföy kaydı türü, WooCommerce desteği ve daha fazlasını içerir. Tek tıklamayla demo içe aktarma seçeneği ve farklı görünümlerde içe aktarmaya hazır demolar bulunur. Bu nedenle bir cilt seçebilir, sitenize yükleyebilir ve blogunuzu hızlı bir şekilde başlatabilirsiniz.

Themify Peak teması, tek bir kod satırına dokunmak zorunda kalmadan her tür düzen oluşturmanıza yardımcı olan güçlü Themify Builder sayfa oluşturucu eklentisiyle birlikte gelir. Neredeyse her şeyi basitçe sürükleyip bırakarak ve gerçek zamanlı canlı önizlemelerle özelleştirmenizi sağlar.

6. Traveler

Traveler, seyahat blogcuları, fotoğrafçıları ve hikaye anlatıcıları için güzel bir WordPress blog temasıdır. Fotoğraflarınızı ve içeriğinizi dikkat çekici bir şekilde sergilemek için basit ve zarif bir ızgara tarzı blog düzeni ile birlikte gelir.

Tema, en son Instagram fotoğraflarınızı altbilgi ve kenar çubuklarında görüntülemek için yerleşik Instagram besleme görüntüleme seçeneğiyle birlikte gelir. Seyahat fotoğraflarınızı Instagram’da paylaşmayı seviyorsanız, bu özellik Instagram’ınızı WordPress blogunuza bağlamanızı ve fotoğraflarınızı görüntülemenizi sağlar.

Traveler teması, blogunuzu kolayca tasarlamanıza izin vermek için yerel WordPress Özelleştirici’yi kullanır. Tema seçeneklerini özelleştirmek için tek bir kod satırı kullanmanıza gerek yoktur. Ve gerçek zamanda değiştirdiğiniz her şeyi göreceksiniz.

7. GuCherry

GuCherry, seyahat blogcuları, seyahat fotoğrafçıları, turizm şirketleri ve maceracılar için özel olarak tasarlanmış mükemmel bir WordPress temasıdır. Aynı zamanda tatil planlamacıları, yaşam tarzı blogcuları, haber ve dergi web siteleri ve moda blogları için mükemmeldir.

Tema, iyi tasarlanmış özel widget’lar, göz alıcı banner, resim kaydırıcı, reklam alanı ve sosyal medya simgeleriyle birlikte geliyor. Web sitenizi hızlı ve kolay bir şekilde başlatmak için 1 tıklamalı bir demo içeriğine sahiptir. Metni içeriğinizle değiştirebilir ve birkaç tıklamayla başlayabilirsiniz.

GuCherry tamamen duyarlı bir WordPress teması. RTL dillerini destekler ve SEO için optimize edilmiştir .

8. Gema

Gema, heyecan verici bir seyahat blogu oluşturmak için şık ve cesur bir WordPress blog temasıdır. Tema, şık gezginler, yaşam tarzı blogcuları, fotoğrafçılar, edebi düşleyenler ve diğer yaratıcı bireyler için en uygun olanıdır. WordPress yazılarınızı cesur bir duvar tarzında sergilemenize izin verir.

Tema basit ve kullanımı kolaydır, böylece herhangi bir kod yazmadan kişiselleştirebilirsiniz. Sitenizin görünümünü ve işlevselliğini kolayca değiştirebileceğiniz kullanıcı dostu bir kişiselleştiriciye sahiptir. Renklerini, yazı tiplerini ve neredeyse her şeyi gerçek zamanlı canlı önizlemelerle değiştirebilirsiniz.

Gema teması tamamen duyarlı ve mobil kullanıma hazır, bu nedenle herhangi bir cihazda ve herhangi bir ekranda sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışıyor.

9. Trawell

Trawell seyahat blogcuları, turizm şirketleri, maceracılar ve seyahat dergileri için seçkin bir WordPress temasıdır. Web sitenize farklı bir görünüm veren çekici bir video arka planına sahiptir. Tema, bir harita kullanarak ziyaret edilen ülke ve kıtaların toplam sayısını görüntülemek isteyen gezginler için mükemmeldir.

Yapışkan gezinme, atlıkarınca kaymak, görüntü optimizasyonu ve daha fazlası ile birlikte geliyor. Çoğu sürükle ve bırak sayfası oluşturucusuyla uyumludur , böylece düzenlerinizi özelleştirebilir ve web sitenize benzersiz açılış sayfaları oluşturabilirsiniz.

Trawell, banner reklamlarınızı sitenizi para kazanacak şekilde yerleştirebileceğiniz birden fazla reklam alanı alanıyla birlikte gelir. Sitenizdeki öğeleri özelleştirmenize olanak tanıyan gelişmiş bir tema seçenekleri paneline sahiptir.

10. Camera

Kamera tutkulu fotoğrafçılar için harika bir tema. Dünyanın dört bir yanındaki heyecan verici yerlere seyahat etmeyi ve çarpıcı manzaraların fotoğraflarını çekmeyi seviyorsanız, Kamera blogunuz için doğru temadır. Bu tema fotoğraflarınızı incelikle sergilemenize ve hatta onlar hakkında hikayeler eklemenize izin verir.

Tema, seyahat fotoğraflarınızı ustalıkla vurgulayan, dikkat dağıtıcı olmayan zarif bir tasarıma sahiptir. Gezinme, sosyal bağlantılar ve birden fazla widget için kayan bir kenar çubuğu ekleyebilirsiniz, böylece içeriğiniz her zaman ana odak noktasıdır.

Kamera teması, tüm ekranlara ve cihazlara uyacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, blogunuzun arama sonuçlarında iyi bir şekilde görünmesini sağlamak için SEO ve hız optimize edilmiştir.

11. Ultra

Ultra, çok güçlü ve esnek, çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Bu temayı bir seyahat sitesi, seyahat blogu, gezgin portföyü, fotoğrafçılık, e-ticaret, crossfit spor salonu veya etkinlikler ve konferanslar sitesi oluşturmak için kullanabilirsiniz. Bu tema, WordPress’e 1 tıklamayla içe aktarabileceğiniz ve yeni web sitenizi veya blogunuzu hızlı bir şekilde başlatabilen önceden tasarlanmış çok sayıda demo web sitesi ve dış görünümüyle birlikte gelir.

Ayrıca, küçük özelleştirmelerle içe aktarabileceğiniz ve kullanabileceğiniz 60+ önceden tasarlanmış düzen sunar. Hepsinden önemlisi, popüler sayfa oluşturucu eklentisi Themify Builder’ın gücüne sahiptir. Bu nedenle, basit sürükle ve bırak oluşturucusuyla herhangi bir düzen türünü kolayca oluşturabilirsiniz.

Tam bir seyahat web sitesi oluşturmanıza izin vermek için Google Haritalar, fiyat tablosu, iletişim formları, zaman çizelgesi, resim galerisi, kaydırıcılar, ses dosyaları, geri sayım sayacı vb. Ekleme seçenekleri vardır. Ayrıca 16’dan fazla başlık stili, birden çok başlık vardır. arka plan seçenekleri, geniş tipografi seçenekleri, özelleştirilebilir renkler ve diğer pek çok kullanışlı özellik.

12. Zermatt

Zermatt, seyahat acentası, otel, restoran veya başka tür bir iş web sitesi oluşturmak için harika bir WordPress temasıdır . Farklı özel aletler kullanarak özelleştirebileceğiniz bir sürükle ve bırak ana sayfasına sahiptir. Sitenizin ziyaretçilerini bölgenizdeki hava durumu (veya seyahat etmeyi planladıkları alan) hakkında bilgilendirebileceğiniz isteğe bağlı bir entegre hava durumu modülü ile birlikte gelir.

Temanın, ziyaretçilerinizin bir sonraki tatilleri için bir seyahat paketi rezervasyonu yapmasını sağlayan entegre bir rezervasyon isteği formu vardır. Ayrıca, çarpıcı fotoğraflarınızı sergilemek için güzel galeriler ekleyebilirsiniz.

Bu tema, Divi Builder, Elementor ve Brizy gibi popüler sayfa oluşturucu eklentilerini destekler . Bunlardan birini seçebilir ve web sitenizi ön uçtan görsel olarak özelleştirebilirsiniz. Tamamen duyarlı ve retina hazır.

13. Fall

Fall WordPress için zarif bir duvarcılık tarzı bloglama teması. Kullanıcılarınıza dikkat dağıtıcı bir okuma deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Tam genişlikte özellikli görüntüler ekleyebilir ve fotoğraflarınızı çekici bir şekilde sergileyebilirsiniz. Ayrıca, blog yazılarınıza resim ve videolar ekleyebilirsiniz.

Fall temasının mükemmel varsayılan tipografisinin yanı sıra tam tipografi özelleştirme seçenekleri vardır. Yazı tipi renklerini, yazı tipi boyutlarını, ağırlığını, satır yüksekliğini düzenleyebilir ve ayrıca Google Yazı Tiplerini de kullanabilirsiniz. Benzer şekilde, logo ve favicon, arka planlar, renkler ve daha fazlası için başka özelleştirme seçeneklerine de sahiptir. Tüm seçenekleri herhangi bir kod yazmadan kolayca özelleştirebilirsiniz.

Fall, küçük ekranlı cihazlar da dahil olmak üzere tüm cihazlarda eşit derecede harika bir görünüm garanti eden yüzde 100 duyarlı bir temadır.

Umarız bu makale seyahat blogları için en iyi WordPress temalarını bulmanıza yardımcı olmuştur.

Siz İşinize Odaklanın Biz WordPress Sitenize Odaklanalım!

Siz İşinize Odaklanın Biz WordPress Sitenize Odaklanalım!

Projenizi sizinle tartışmaktan ve ücretsiz bir teklif hazırlamaktan her zaman mutluluk duyarız. Başlamak için aşağıdaki butondan iletişime geçmeniz yeterli!