%100 SEO Uyumlu 15 En İyi WordPress Temaları

%100 SEO Uyumlu 15 En İyi WordPress Temaları

%100 SEO Uyumlu 15 En İyi WordPress Temaları

Çevrimiçi işletmelerin sayısındaki artışla birlikte, SEO ve sosyal medya ajansları ile birlikte dijital pazarlama da artmıştır. Bu ajanslar, müşterilerinin ürün ve hizmetlerini tanıtmak ve müşterilerinin web sitesine giden trafiği arttırmaya yardımcı oluyor. SEO uyumlu WordPress Temaları bu siteler için özel olarak hazırlandı diyebiliriz.

Dijital ajanslar potansiyel müşteri çekmek için, dijital ve SEO ajansları, hizmetlerini, çalışmalarını ve referanslarını sergilemek için bir web sitesine sahip olmalı ve kullandıkları tema %100 SEO uyumlu olmalıdır.

Dijital pazarlama ajansları için en iyi SEO uyumlu 15 WordPress Temalarını seçtik ve her birinin önemli özelliklerini sıraladık.

1. Total WordPress SEO ve Çok Amaçlı Tema

%100 SEO Uyumlu 15 En İyi Wordpress Temaları

Total WordPress teması, sürükleme ve bırakma temasıdır. Farklı meslekleri göz önünde bulundurarak 40+ zarif tasarımlı demolarla birlikte geliyor. Ve bu liste herhangi bir tasarım bilgisi olmadan özelleştirilebilir bir SEO ajansı demosu da içerir.

Total tema, sürekle bırak tasarlama editörü eklentisi ile birlikte gelir. Bu sayfa oluşturucu, 100’den fazla öğe kullanarak SEO ajansı web sitesi için özel sayfalar oluşturmanıza olanak tanır. Canlı Özelleştirici’yi kullanarak web sitenizin görünümünü de özelleştirebilirsiniz.

2. SEO Engine – SEO ve Dijital Pazarlama Ajansı WordPress Tema

%100 SEO Uyumlu 15 En İyi Wordpress Temaları

SEO Engine duyarlı bir tema dijital pazarlama, SEO ve e-posta pazarlama ajansları için uygundur. Güzel tasarlanmış çok sayfalı ve tek sayfa düzenleri içeren 12 adet anasayfa demoları ile birlikte gelir.

SEO Engine tek tıklamayla demo yükleyici ile geliyor. Bu özelliği kullanarak, web sitenizi demo gibi düzenleyebilirsiniz. Ayrıca alt tema desteği, sınırsız renkler ve güçlü tema seçenekleri içerir.

3. SEO WP – Online Pazarlama ve Sosyal Medya Ajansı

%100 SEO Uyumlu 15 En İyi Wordpress Temaları

SEO WP tema 11.000’den fazla satışla, çevrimiçi pazarlama kategorisinde en çok satan WordPress temalarından biridir. Mobil uyumlu ve yükleme hızı yüksek bir temadır. Rankie, Live Composer ve Mega Main Menu gibi premium eklentilerle birlikte geliyor.

SEO WP, SEO ve dijital ajanslar için mükemmel olan birinci sınıf simgeler ve görüntüler ile birlikte gelir. Hizmetlerinizi tanıtabileceğiniz özel sayfalar ve içerik modülleri içerir. Gereksinimlerinize göre tüm bölümleri, modülleri, yazı tiplerini ve renkleri de özelleştirebilirsiniz.

4. The SEO – Dijital Pazarlama Ajansı WordPress Tema

%100 SEO Uyumlu 15 En İyi Wordpress Temaları

The SEO tamamen özelleştirilebilir ve SEO optimize WordPress temasıdır. Dijital pazarlamacılar, SEO ajansları, şirketler, PPC uzmanları ve sosyal medya pazarlama şirketleri için web siteleri oluşturmak için kullanılabilecek 5 adet demo tasarımı ile birlikte geliyor.

Bu tema 750’den fazla web yazı tipini ve sınırsız rengi desteklemektedir. Ayrıca sürükle ve bırak sayfa oluşturucu , 125’den fazla içerik bloğu, mega menü, fiyatlandırma tabloları ve alt bilgi tanıtım kutusu sunar. Tema seçenekleri panelini kullanarak üst bilgi, alt bilgi ve kenar çubuğunu kolayca özelleştirebilirsiniz.

5. Optimize – SEO, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya Tema

%100 SEO Uyumlu 15 En İyi Wordpress Temaları

Optimize SEO ve dijital pazarlama WordPress teması. Web sitenizi hızlı bir şekilde başlatmak için kullanılabilecek 12 adet önceden hazırlanmış demo ile birlikte gelir. Bu retina ekran ve tamamen responsive tema, Yoast SEO, All in One SEO ve Rankie gibi SEO eklentileri ile uyumludur.

WordPress temasını optimize etmek, Revolution Slider ve Visual Composer gibi premium eklentilerle gelir . Bu eklentiler siteniz için çarpıcı sayfalar oluşturmak için yararlı olabilir. Bu tema ayrıca ilerleme çubuğu, fiyatlandırma tablosu, Infographic öğeleri, grafikler ve daha fazlası gibi birçok yararlı kısa kodla birlikte gelir.

6. Digital Agency – SEO / Pazarlama WordPress Tema

%100 SEO Uyumlu 15 En İyi Wordpress Temaları

Dijital Agency güçlü, özelleştirilebilir ve çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Popüler Bootstrap 3 çerçevesi kullanılarak inşa edilmiştir. Dolayısıyla, sitenizin tamamen yanıt vermesini bekleyebilirsiniz ve tüm önemli cihazlarda ve web tarayıcılarında mükemmel şekilde çalışır.

Dijital Agency teması, farklı düzenler kullanarak portföyünüzü oluşturmanıza olanak tanır. Bu, hizmetlerinizi potansiyel müşterilerinize göstermek için harika bir yoldur. Bu tema ayrıca, hizmetler ve SSS gibi önceden tanımlanmış bazı sayfalarla birlikte gelir. Böylece, bu sayfaları içe aktarabilir, içeriği düzenleyebilir ve kolayca yayınlayabilirsiniz.

7. Marketing Pro – SEO, İniş, Pazarlama WordPress Tema

%100 SEO Uyumlu 15 En İyi Wordpress Temaları

Marketing Pro, çok amaçlı bir WordPress temasıdır ve 9 zarif tasarımlı şablonla birlikte gelir. Bu şablonlar, katılımlı formlar, fiyatlandırma tabloları, harekete geçirici mesajlar, SSS’ler, referanslar ve diğer yararlı öğeler sunar. Bu öğeler hedef kitlenizin dikkatini çekmek için kullanışlıdır.

Listemizdeki temaların çoğu gibi, Marketing Pro teması da Visual Composer eklentisi ile birlikte geliyor. Bu sürükle ve bırak oluşturucuyu mevcut şablonları düzenlemek veya web siteniz için yeni bir ana sayfa tasarımı oluşturmak için kullanabilirsiniz.

8. Seosight – SEO, Dijital Pazarlama Ajansı WP Tema

%100 SEO Uyumlu 15 En İyi Wordpress Temaları

SEO veya dijital pazarlama ürünlerini satmayı mı planlıyorsunuz? Bu durumda, Seosight WordPress teması mükemmel uyum sağlar. Bu bir WooCommerce uyumlu tema ve kolayca bir online mağaza oluşturmanıza olanak sağlar. Canlı ön izleme düzenleyiciyi kullanarak web sitenizin içeriğini de özelleştirebilirsiniz.

Seosight bir RTL hazır temasıdır – bu, web sitenizi istediğiniz herhangi bir dilde başlatabileceğiniz anlamına gelir. Bu tema, herhangi bir kodlama bilgisi olmadan şık iletişim formları oluşturmanıza yardımcı olan bir iletişim formu oluşturucu ile birlikte gelir. King Composer Builder’ı kullanarak çarpıcı portföy sayfaları da oluşturabilirsiniz.

9. SEO Company – Pazarlama ve SEO WordPress Tema

%100 SEO Uyumlu 15 En İyi Wordpress Temaları

SEO Company responsive, retina ekrana duyarlı tema içerik ve grafikleri SEO, sosyal medya ve dijital pazarlama ajansları akılda tutularak inşa edilmiştir. Bu tema, siteniz için içerik oluştururken kullanılabilecek 100+ simge ve 200 yazı tipini içerir.

SEO Company teması, kullanıcının dikkatini çekmek için yararlı olabilecek bilgilendirici popup’lar sunar. Ayrıca mega menü ve çekici fiyatlandırma tabloları içerir. Layer Slider eklentisi bu tema ile paketlenmiştir. Bu eklenti, kitlenize önemli bilgileri göstermek için harika slaytlar oluşturmak için kullanılabilir.

10. SEO Metrics – SEO ve Dijital Pazarlama WordPress Tema

%100 SEO Uyumlu 15 En İyi Wordpress Temaları

SEO Metrics, 27+ güzel tasarımlı demolarla gelir ve web sitenizi sorunsuz bir şekilde oluşturmak için kullanılabilirler. Bu şablonları Visual Composer eklentisini kullanarak da düzenleyebilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda, belgelere göz atabilir veya yardım için destek ekibine başvurabilirsiniz.

SEO Metrics teması, klasik, minimal ve ızgara gibi farklı blog stillerine sahip olmanızı sağlar. Ayrıca seçim için 20+ başlık düzenleri ile birlikte geliyor. Bu tema, hakkında SSS, vaka çalışmaları, müşteriler, referanslar, ürünler, galeri ve daha fazlası gibi yararlı sayfa şablonları içerir.

11. TopSEO – SEO, Dijital Pazarlama WordPress Tema

%100 SEO Uyumlu 15 En İyi Wordpress Temaları

TopSEO, dijital, SEO ve sosyal medya ajansları için uygun temiz kodlu ve tarayıcı uyumlu bir WordPress teması. Önceden oluşturulmuş 7 adet demo içerir ve bunları tek tıklamayla demo yükleyici özelliğini kullanarak yükleyebilirsiniz. Bu tema ayrıca hız açısından optimize edilmiş ve çoğu temadan daha hızlı yükleniyor.

Web sitenizi özelleştirmek ister misiniz? Canlı Özelleştirici’yi kullanarak bunu yapabilir ve değişiklikleri gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilirsiniz. Web sitenizde bir mega menü de kullanabilirsiniz. Bu, birden çok sütun oluşturmanıza ve gezinme menüsünde çok fazla içerik göstermenize yardımcı olur. Bu harika değil mi?

12. Mr. SEO – SEO, Pazarlama Ajansı ve Sosyal Medya Tema

%100 SEO Uyumlu 15 En İyi Wordpress Temaları

MR. SEO dijital pazarlama ve SEO ajansı WordPress temasıdır. Güçlü bir yönetici paneli ile geliyor ve böylece web sitenizi herhangi bir programlama bilgisine sahip olmadan yapabilirsiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda Visual Composer ve Slider Revolution eklentilerini kullanarak güzel sayfalar oluşturabilirsiniz.

Bu tema, Image Slider, Blog listesi, Twitter feed’i, Instagram feed’i ve Social Icon gibi bazı yararlı widget’larla birlikte gelir.

13. Markety – SEO ve Dijital Pazarlama WordPress Tema

%100 SEO Uyumlu 15 En İyi Wordpress Temaları

Markety, SEO ve dijital pazarlama ajansları için temiz ve modern bir WordPress temasıdır. WPML uyumlu ve WooCommerce ile uyumlu temadır. Ziyaretçilere önemli bilgileri göstermenize yardımcı olan bazı şaşırtıcı hazır kaydırıcılarla birlikte gelir.

Markety SEO  teması, seçim yapabilmeniz için 6 farklı sayfa başlık stili içerir. Ayrıca 6 portföy stili, 2 farklı başlık varyasyonu, 4 alt bilgi stili ve 100’den fazla önceden oluşturulmuş sayfa ile birlikte gelir. Web sitenizin herhangi bir sayfasında üst bilgi, alt bilgi, başlık stili ve kenar çubuğunu da özelleştirebilirsiniz.

14. SEO Crawler – SEO Ajansı WordPress Tema

%100 SEO Uyumlu 15 En İyi Wordpress Temaları

SEO Crawler, Themeforest’teki en iyi tema satıcılarından GoodLayers tarafından geliştirilmiştir. Yüksek kaliteli demo şablonları ile birlikte gelir ve GoodLayer Page Builder kullanılarak özelleştirilebilir. Bu sürükle ve bırak oluşturucu, web sayfalarını kişiselleştirmeyi kolaylaştıran birçok öğe içerir.

Bu WordPress teması, 14 blog düzeniyle birlikte gelir ve meta ayrıntıları ve uzmanları etkinleştirmek / devre dışı bırakmak için bir seçenek sunar. Ayrıca 19 başlık varyasyonu, 9 portföy stili ve 6 galeri düzenleri sunuyor. Yönetici paneli, bakım veya yakında modunu içeren farklı özelleştirme seçenekleri sunar.

15. SeoPlan – SEO ve Dijital Pazarlama Ajansı WordPress Tema

%100 SEO Uyumlu 15 En İyi Wordpress Temaları

SeoPlan bir hız ve SEO optimize edilmiş dijital pazarlama ajansı WordPress temasıdır. Tek tıklamayla demo yükleyici özelliği ve güçlü tema seçenekleri sunuyor. Web siteniz için hizmetler, SSS, takım üyesi, vaka çalışmaları ve daha fazlası gibi 23 inanılmaz önceden inşa edilmiş sayfalarla birlikte geliyor.

SeoPlan teması, kutulu ve tam genişlikte düzen seçenekleri sunar. Bu tema 700+ Google yazı tipi, sınırsız renk şeması ve harika düzenler gibi özellikleri içerir. Ayrıca Visual Composer, Slider Revolution ve SeoPlan PSD şablonları ile birlikte geliyor.

Gördüğünüz gibi, bu yazıda en iyi Sosyal Medya, Dijital Pazarlama ajansı ve SEO WordPress temalarından bazılarını dahil ettik. Bu  temalar, dijital ajansları göz önünde bulundurarak inşa edilmiştir. Bu nedenle, işletmeniz için bir web sitesi başlatmak için mükemmeldir.

Siz İşinize Odaklanın Biz WordPress Sitenize Odaklanalım!

Siz İşinize Odaklanın Biz WordPress Sitenize Odaklanalım!

Projenizi sizinle tartışmaktan ve ücretsiz bir teklif hazırlamaktan her zaman mutluluk duyarız. Başlamak için aşağıdaki butondan iletişime geçmeniz yeterli!