WordPress Cache Eklentisi Swift Performance

WordPress Cache Eklentisi Swift Performance

WordPress Cache Eklentisi Swift Performance

Hepimiz WordPress’i severiz, ancak bazen daha iyi bir performans elde etmek için Cache eklentisi ile optimize etmemiz gerekir. Swift Performance, kodlamadan daha iyi bir performans elde etmek için bir tak ve çalıştır çözümüdür. Harika bir önbellek modülü ile birlikte gelir, temel özelliğiyse CSS / Javascript optimizasyonudur.

Komut dosyalarını ve stilleri birleştirebilir ve küçültebilir, komut dosyalarını alt bilgiye (çatışmalar olmadan) taşıyabilir ve şu anda piyasada benzersiz olan anında her sayfa için kritik CSS oluşturabilen cache eklentisidir.

Swift Performance aynı zamanda kayıpsız resim optimizasyonu için sınırsız dahili görüntü iyileştirici sunar. HTTP isteklerinin sayısını azaltabilir ve pagespeed’i iyileştirebilecek küçük resimleri sıralayarak hızı arttırır.

CDN için ek bir eklenti olmadan CDN hizmeti ayarlamanıza yardımcı olur.

Önbellek modülünde, içerik bölümüne dayanan sayfaların hariç tutulması veya AJAX arama veya diğer AJAX isteklerini hızlandırabilen AJAX önbellek özelliği gibi bazı olağandışı özellikleri de vardır. Akıllı önbelleğe alma modu, siteyi arka planda izler ve kaynakta herhangi bir değişiklik olup olmadığını tespit eder. Ön belleğe alınmış ve canlı sürüm arasında herhangi bir fark varsa, ön belleğe alınmış sayfayı otomatik olarak yeniler.

Kritik CSS üretmenin bazen CPU’ya ihtiyacı olduğu göz önüne alındığında, sunucu üzerinde bazı kaynakları kaydetmek için güçlü bir hesaplama API’si sağlar.

Kısaca, Swift Performance eklentisiyle, daha hızlı bir site elde etmek için WordPress performansını artırabilir ve yükleme süresini azaltabilirsiniz.

Swift Performans Eklentisi Özellikleri

  • İşaret engelleme komut dosyalarını / stilleri ortadan kaldır
  • Yenilikçi, süper hızlı önbellek
  • Sınırsız görüntü iyileştirici
  • CDN Desteği
  • Lazy resimleri optimize etme
  • Proxy 3. taraf Javascript’i (Google Analytics gibi)
  • CSS küçültme, birleştirme ve sıkıştırma
  • Komut dosyalarını birleştir

 

Siz İşinize Odaklanın Biz WordPress Sitenize Odaklanalım!

Siz İşinize Odaklanın Biz WordPress Sitenize Odaklanalım!

Projenizi sizinle tartışmaktan ve ücretsiz bir teklif hazırlamaktan her zaman mutluluk duyarız. Başlamak için aşağıdaki butondan iletişime geçmeniz yeterli!